Co przemawia za tym, aby zdecydować się na telewizor Samsung 65" LED UE65RU7172?

Technologia cały czas się rozwija i na rynku każdego roku pojawiają się nowe urządzenia. Nikt raczej nie zmienia co chwilę telewizora, ale jak już decyduje się na jego zakup, chce mieć dobrej jakości sprzęt w przestępnej cenie. Ekran z dużą przekątną z pewnością robi wrażenie. Tym bardziej, jeśli telewizor wyposażony jest w nowoczesną technologię i liczne funkcjonalności. Im jest ich więcej, tym oczywiście cena jest wyższa. Nie trzeba jednak nadwyrężać budżetu, aby móc cieszyć się na co dzień telewizorem o odpowiednim rozmiarze, dobrej jakości obrazem i w atrakcyjnej cenie. Wystarczy poświęcić trochę czasu i zapoznać się z tym, co jest dostępne na rynku. 

Dlaczego Telewizor Samsung 65" LED UE65RU7172 to dobry wybór? 

Pośród dostępnych na rynku telewizorów z ekranem o dużej przekątnej znajduje się Samsung 65" LED UE65RU7172 (https://www.sferis.pl/telewizor-samsung-65-led-ue65ru7172-kolor-czarny-p628576). Ceniony jest za precyzyjne i żywe kolory oraz krystalicznie wyraźny obraz. Posiada on rozdzielczość 4K UHD, co gwarantuje wspaniałą jakość obrazu. Urządzenie wyposażone jest w Bluetooth BLE, Wi-Fi Direct,  HDMI, USB, Multiroom Link, Dolby Digital Plus. Dzięki technologii High-Dynamic Range możliwe jest zobaczenie pełnego zakresu świetlnego telewizora, czyi całego spektrum kolorów i szczegółów. Nawet w przypadku ciemnych scen nie trzeba martwić się o niewyraźny obraz. Parametry techniczne to nie jedyna zaleta tego nowoczesnego urządzenia. Wyróżnia się on też swoim dopracowanym wzornictwem. Jest smukły i ma nowoczesny design. 

Technologia PurColor zapewnia odwzorowanie naturalnych barw i to podczas każdej sceny. Gwarantuje to pełne, żywe i nasycone kolory. Urządzenie wyposażone jest w bardzo wydajny procesor UHD, dzięki któremu obraz jest realistyczny i wyraźny. Wyświetlane treści są automatycznie dostosowywane pod kątem kontrastu i nasycenia barw. Za optymalizację kontrastu, ostrości, jasności i nasycenia fragmentów składających się na wyświetlane treści odpowiada technologia UHD Dimming. Przy dużych ekranach zawsze można uchwycić wszystkie wyświetlane fragmenty podczas oglądania filmu/serialu/meczu czy grania.

Tags: