System Windows 10 jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo

Windows to system znany od lat użytkownikom korzystającym z komputera. Jednak możemy liczyć na ciągły jego rozwój i pojawiające się jeszcze lepsze i sprawniejsze jego wersje, które zapewniają o wiele większy komfort i oferują jeszcze doskonalsze zabezpieczenia. Wszystkie te cechy sprawiają, że wcześniejsze wersje systemu, które posiadały jakieś błędy zostają w nowej odsłonie wyeliminowane, a my jako użytkownicy możemy cieszyć się z przyjemnej i jeszcze sprawniejszej pracy na komputerze.


Co oferuje nam windows 10?


Przede wszystkim nie bez znaczenia jest fakt, że nowa odsłona systemu oferuje użytkownikowi nie tylko lepsze zabezpieczenia od wirusów i te z możliwością utraty danych, ale także zdecydowany komfort pracy. Dzięki nowemu systemowi możemy bardzo szybko wyszukać interesującą nas aplikacje wykorzystując menu start.


Kolejnym plusem widocznym gołym okiem w systemie windows 10 - wejdź w link i obejrzyj - jest możliwość personalizacji menu pod użytkownika. Możemy umieścić na pasku wszystko to czego używamy najczęściej i dzięki temu za każdym razem nie musimy wyszukiwać istotnych dla nas kwestii. Rozbudowany panel użytkownika pozwala zdecydowanie szybciej wszystko wyszukać. Nowa odsłona systemu jest także zdecydowanie bardziej intuicyjna i elastyczna. każdy może zmodyfikować menu tak, aby było idealnie ułożone pod niego. Oszczędzamy w ten sposób bardzo dużo czasu i poprawiamy swój komfort w pracy. Jeszcze lepsze zabezpieczenia natomiast to dla nas możliwość uniknięcia zagrożeń na które bardzo często nawet nie mamy wpływu.


Tags: