Komputery poleasingowe dell - co warto o nich wiedzieć?

W dzisiejszych czasach komputery poleasingowe dell są najlepszą alternatywą dla tych firm, które z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na zakup nowego sprzętu. Warto wspomnieć również i o tym, że poleasingowe komputery cieszą się olbrzymim zainteresowaniem także wśród użytkowników prywatnych. 


Hardware i software


Sporą zaletą komputerów poleasingowych dell jest to, że zazwyczaj wgrane mają one oryginalne systemy operacyjne i bardzo przydatne programy komputerowe. Warto rozglądać się głównie za takim sprzętem, który ma zainstalowany system operacyjny Windows 10. Graficy komputerowi powinni z kolei rozglądać się za wydajnym sprzętem, który ma nie tylko mocną kartę graficzną i procesor, ale również starszą wersję photoshopa, która nie wymaga opłacania abonamentu. Nowy sprzęt i darmowe oprogramowanie to olbrzymia oszczędność gotówki. 


Gwarancja na sprzęt


W dzisiejszych czasach należy brać pod uwagę wyłącznie te komputery poleasingowe dell, na które udzielana jest gwarancja. Jak łatwo się domyśleć im dłuższa gwarancja tym lepiej. 2-3 letnie komputery poleasingowe mogą być objęte nawet 12 letnią gwarancją - tak jak w Pro4it.pl Pamiętać należy również i o tym, że w niektórych sytuacjach oryginalna gwarancja w dalszym ciągu może być aktywna. Poleasingowe komputery dell są wykonane z najlepszym podzespołów, dlatego też charakteryzują się one bardzo dużą żywotnością. W praktyce oznacza to, że producenci są w stanie zaproponować swoim klientom naprawdę długą gwarancję. Warto inwestować również w taki sprzęt, który będzie można tanio i szybko serwisować w niedalekiej przyszłości.

Tags: