Laptopy gamingowe - najpopularniejszy sprzęt ostatnich lat

O laptopach gamingowych dużo się mówi. Dla profesjonalnych graczy liczy się już bowiem nie tylko mocny sprzęt, ale również wygoda i kompaktowość urządzenia. Które laptopy dla graczy są w ostatnich latach najbardziej znane i dlaczego warto po nie sięgnąć?

Acer Predator


Laptopy gamingowe od Acera charakteryzują się przede wszystkim wydajnością i oryginalnym designem, sprawdź laptopy na Sferis. Tańsze modele dostępne są w kolorze czarno-czerwonym, a droższe - czarno-niebieskim. Podświetlana klawiatura i matowa matryca to parametry fizyczne, które obecnie są standardowe w przypadku laptopów z droższej półki cenowej. Sprzęt będzie świetny dla wymagających użytkowników i bez problemu umożliwi granie w nawet najnowsze produkcje. Dodatkowo laptopy z linii Predator posiadają wydajne chłodzenie, zapobiegające przegrzaniu się sprzętu.

Lenovo Legion


Seria laptopów gamingowych Legion to odpowiedź firmy Lenovo na trend laptopów dla graczy, które pojawiały się na rynku jak grzyby po deszczu. Modele z serii Legion spotkały się z pozytywnym odbiorem graczy, nawet jeśli nie były niczym rewolucyjnym, a ich desing podobny był do innych wydajnych laptopów, dostępnych już na rynku. Firma zawdzięcza to głównie udanej akcji marketingowej, przeprowadzonej wspólnie z youtuberami i innymi internetowymi gwiazdami. Choć Lenovo nie pokazało niczego nowego, laptopy te są bardzo solidne i podobnie jak te od Acera świetnie sprawdzą się przy najbardziej wymagających produkcjach.

HP Omen


Laptopy gamingowe od HP są swojego rodzaju nowością, która dopiero wchodzi na rynek sprzętu dla graczy. Charakteryzują się ogromną wydajnością, którą doceni każdy mniej lub bardziej profesjonalny gracz. Dodatkowo będzie to również gratka dla tych użytkowników, którzy doceniają wizualny aspekt sprzętu. Laptopy z serii Omen posiadają minimalistyczny, acz bardzo ładny design i cechują się wysoką jakością wykonania. HP Omen to solidne produkty, które mogą rywalizować z obiema poprzednimi seriami w walce o popularność na rynku i wydajność w najnowszych grach.
Tags: