Jak dbać o niszczarkę?

Niszczarka do dokumentów kobra: https://www.biurowezakupy24.pl/niszczarka-kobra-1-cc4-es-gratis jest wbrew pozorom jednym z najważniejszych sprzętów w biurze. Pomaga nam w dbaniu o porządek, dzięki niej ważne notatki czy dokumenty nie dostaną się w niepowołane ręce, a pracownicy nie są przytłoczeni tonami makulatury. Warto jednak pamiętać, ze o niszczarkę należy dbać, żeby posłużyła nam wiele lat.


Co zrobić z resztkami papieru?


Istnieją na rynku specjalne preparaty, które mogą nam ułatwić konserwację naszej niszczarki do dokumentów. Często nie wiemy nawet, że między jej nożami pozostają ścinki papieru, ciężko jest je usunąć ręcznie, ale pomocny w tym wypadku może okazać się specjalny olej do niszczarek. Taki preparat powinien stanowić stałe wyposażenie każdego z biur w którym znajduje się przynajmniej jedna niszczarka do dokumentów kobra.


Czy worek do niszczarek jest zbędny?

Każda niszczarka posiada specjalny pojemnik, w którym zbierają się ścinki zniszczonego papieru, jednak już w trakcie jej pracy, lub w trakcie jej opróżniania, ścinki te potrafią fruwać po całym otoczeniu. Pamiętajmy, ze odpowiednio dobrany worek ułatwi nam opróżnienie niszczarki i usprawni nam naszą pracę. Dzięki takiej drobnostce, proces czyszczenia niszczarki potrwa 10 sekund, a my będziemy mogli spokojnie zając się naszymi obowiązkami.


Tags: