Czy warto postawić na sprzęt Canon Pixma MG5750?

Canon PIXMA MG5750 to kolorowe i bardzo ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne, które jest tak naprawdę połączeniem drukarki, skanera i niezawodnej kopiarki. Sprzęt ten oferuje prędkość druku na poziomie 13 stron na minutę w czerni oraz 9 stron na minutę w kolorze. Co warte podkreślenia uwagi Canon PIXMA MG5750 posiada bardzo przydatną funkcję dupleksu czyli druku dwustronnego.

Jakie zamienniki wybrać?
Canon PIXMA MG5750 doskonale współpracuje z następującymi zamiennikami: PGI-570BK XL, CLI-571BK XL oraz CLI-571C XL. W bardzo przystępnej cenie można kupić także zamienniki CLI-571M XL i CLI-571Y X. Tusze do Canon Pixma MG5750 od Drox są bardzo wydajne, dlatego też sprzęt ten jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wydruku, a przystępną ceną.

Koszty eksploatacji
Canon Pixma MG5750 pod względem kosztów eksploatacji może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami. W przypadku wydruku w czerni koszty wydruku oscylują w granicach 1.11 gr/str. A4. Mowa tutaj oczywiście o wkładach oryginalnych. Koszty wydruku w kolorze oscylują z kolei w granicach 28.06 gr/str. A4. Bardzo dużą zaletą Canon PIXMA MG5750 jest to, że sprzęt ten posiada 5 oddzielnych pojemników z tuszem, co znacząco ułatwia nie tylko wymianę, ale również zachowanie bardzo niskich kosztów eksploatacji. Korzystając z opcjonalnych atramentów XL można osiągnąć jeszcze lepszą wydajność. Tusze do Canon Pixma MG5750 to inwestycja, która bardzo szybko nam się zwróci.Tags: