Najważniejsze zalety niszczarki Fellowes 53c

Urządzenie, które zda egzamin zarówno w domu, jak i w małym lub średnim biurze to nowoczesny sprzęt od marki Fellowes. Niszczarka ze względu na swoje niewielkie rozmiary doskonale sprawdzi się jako urządzenie osobiste.


Najważniejsze zalety innowacyjnego sprzętu od marki Fellowes


Nowoczesna niszczarka biurowa Fellowes 53c to idealny wybór zarówno do dużej firmy, jak i małego gabinetu. Bardzo prosta w obsłudze, a do tego sprawnie niszczy papier. Dzięki niej w szybki i prosty sposób można pozbyć się starych i zbędnych dokumentów. Doskonale radzi sobie z niszczeniem przeterminowanych kart kredytowych, dzięki czemu w łatwy sposób można pozbyć się starych dokumentów zawierających prywatne dane.


Zużyte płyty również można zniszczyć w bardzo prosty sposób - wystarczy włożyć je do specjalnie przygotowanej szczeliny. Zastosowane w niszczarce rozwiązanie cięcia na ścianki zapewni większy poziom bezpieczeństwa i zmniejszy zapełnienie kosza. Dzięki wyposażeniu jej w 23l kosz nie trzeba martwić się o częste jego opróżnianie.


Idealny wybór dla każdego


Niszczarka Fellows 53c to zdecydowanie faworyt pod względem wydajności pracy. Sprawne ostrza potrafią ciąć nie tylko papier, ale i elementy plastikowe, takie jak karty kredytowe. Zastosowana technologia cięcia papieru zwiększa bezpieczeństwo firmy, ponieważ ten rodzaj niszczenia skutecznie utrudnia złożenie pociętych dokumentów w całość.


Tags: