Tonery zamienniki do drukarki Samsung: toner MLT-D111S

Jeśli posiadacie drukarkę marki Samsung i z jakiegoś powodu szukacie do niej zamiennego tonera, poniżej znajdziecie opis tonera marki Samsung, jednego z bardziej popularnych na rynku zamienników.

Przykładowy toner MLT-D111S firmy Samsung jest dobrym rozwiązaniem dla osób, dla których istotne są koszty związane z drukowaniem, a z drugiej strony ważna jest dla nich również jakość druków. Przy użytkowaniu tego typu tonerów jakość jest w porządku, a dodatkowo producent gwarantuje bezawaryjność drukarki, podczas wykorzystywania powyższego tonera.

Zamiennik nie zawsze musi być najgorszym rozwiązaniem. W tym przypadku spokojnie możemy liczyć na wydrukowanie tysiąca stron formatu A4 przy pięcioprocentowym pokryciu. Natomiast sama kaseta odpowiada dokładnie oryginałowi, dzięki czemu drukarka może być bezpiecznie używana, nie musimy się obawiać awarii. Dodatkowo toner ten spełnia normy jakościowe ISO i podlega gwarancji.

Toner MLT-D111S zapewnia kompatybilność następującym drukarkom:
- Samsung SL-M2020W,
- SL-M2022 / SL-2022W,
- SL-M2026W,
- SL-M2070,
- SL-M2070W.

Jeśli jednak zdecydujecie się na zamiennik oryginalnego tonera, zwróćcie uwagę na jego jakość. Większość tonerów ma swoje odpowiedniki wśród markowych zamienników tonerów, które dają nam większą pewność i bezpieczeństwo druku.

Tags: