Czym jest dziś nero?

Na początku swojego istnienia program nero służył jedynie do nagrywania plików na nośniki CD. Były to jednak czasy największej popularności tych nośników. Niewątpliwie dzisiaj, płyty CD, a nawet płyty DVD są już używane dosyć rzadko. Dlatego tez, nero, aby przetrwać musi oferować użytkownikom więcej, niż tylko wypalanie płyt.


Mnogość funkcji programu


Nero 2015 to program wielofunkcyjny. Oczywiście, wciąż możemy przy jego użyciu wypalić płytę, jednakże wydaje się, iż jest to dziś funkcja, z której korzysta się już raczej dosyć rzadko. Tak więc na co jeszcze pozwala użytkownikom nero 2015?


Generalnie, już od dłuższego czasu przy pomocy omawianego programu możliwa jest kompleksowa obróbka zarówno materiałów wideo jak i fotografii. Możemy dowolnie je przycinać, skracać i modyfikować. Oczywiście, użytkownicy nero mogą również za pomocą programu odtwarzać różnorodne pliki wideo.


Wydaje się, iż bardzo ważną częścią programu jest Nero RescueAgent. Jest to funkcja, dzięki której korzystający z programu mogą odzyskać dane z nośników, które uległy uszkodzeniu. Prawdopodobnie każdemu przytrafiło się utracenie ważnych danych, z powodu zniszczenia sprzętu, dlatego wszyscy wiemy jak przydatna jest ta funkcja.
Tags: