Etui na Galaxy s4?

Wiele osób kupując nowego smartphone Samsung Galaxy s4 zastanawia się nad tym czy koniecznym jest zakup do niego specjalnego etui. Wbrew pozorom na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż wiele zależy od naszego sposobu użytkowania smartphone – można jednak wskazać wiele zalet korzystania z etui. Jakie zatem zalety używania smartphone w etui możemy wskazać?

Ochrona przed zarysowaniem obudowy?
Podstawową zaleta etui jest to, że nasz smartphone nie rysuje się tak łatwo – pomimo tego, że producenci starają się coraz częściej używać materiałów na obudowy smartphone, które nie są podatne na zarysowania, to nawet w kieszeni czy też w damskiej torebce mogą mieć one styczność z twardymi przedmiotami i ulec zarysowaniu.

Lepszy chwyt – etui Samsung Galaxy s4!
Drugą z zalet etui na Samsunga Galaxy s4 jest lepszy chwyt samego smartphone w dłoni – pomimo tego, że nad projektem smartphone pracuje wielu projektantów, którzy dbają o wygląd i funkcjonalność smartphone, to często materiały, z których smartphone jest wykonany nie zapewniają pewnego chwytu. Zwłaszcza w przypadku silikonowych lub gumowych etui możemy zobaczyć poprawę trzymania telefonu w dłoni.

Tags: